Stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe

Siatkawidok Listawidok

Produkty 1 do 24 z 58

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatkawidok Listawidok

Produkty 1 do 24 z 58

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kostium kąpielowy i bikini to jedne z najmłodszych elementów we współczesnej modzie. Pierwsze bikini zostało zaprezentowane 1946 roku przez Louisa Réarda. Swoją nazwę wzięło od atolu Bikini należącego do archipelagu Wysp Marshalla, na którym w latach czterdziestych odbywały się próby z bronią jądrową. Od samego początku bikini cieszy się niesłabnącą popularnością, a na przestrzeni lat zaprozentowano tysiące modeli różniących się kolorystyką, krojem i sposobem wiązania.

Na sezon 2018 ESCOLI przygotowało całą gamę bikini i strojów kąpielowych, wśród których na pewno znajdziesz fason odpowiedni właśnie dla Ciebie. Proponujemy kostiumy kąpielowe jednoczęsciowe, bikini wiązane na szyi oraz bikini wiązane na plecach, a wszystkie w dziesiątkach wersji kolorystycznych: od wyważonych odcieni beżu, przez najmodniejsze kolory tego seozonu, po bajecznie wzory.

Dostępne w sklepie ESCOLI kostiumy kąpielowe oraz bikini to nie tylko piękne wzornictwo. Wszystkie zostały wykonane z najwyższej jakości włoskich tkanin, a konstrukcja bikini została dodatkowo usztywniona, dzięki czemu będziesz czuć się w nich komfortowo i bardzo kobieco. Posiadamy pełną gamę rozmiarów, więc z łatwością dobierzesz model odpowiedni do swojej sylwetki. Zatem wybierz własny kostium i ruszaj na podbój lata!